Тренінг

Семінар – практикум з елементами тренінгу: “Твоє життя найбільша цінність”

24 квітня 2024 року у гуртожитку №2 «Рівненського фахового коледжу НУБіП України» відбулася зустріч студентів, які там проживають з психологинею Гарнагою Іриною Василівною. Під час зустрічі, вона розповіла про себе як про фахівця та надала всю необхідну інформацію, що стосується її професійної діяльності.

Дівчата отримали відповіді на важливі та цікаві для них питання від професіонала, що дозволить їм в майбутньому почуватися комфортніше у повсякденному житті.

Під час зустрічі учасники розглянули  питання, які є найпоширеніші на даний час і способи роботи з ними, а саме:

– способи боротьби з депресією та стресом;

– що робити, коли переповнюють негативні емоції?;

– мотивація навчального процесу.

Під час зустрічі учасники обговорювали як підтримати себе та близьких, як керувати емоціями в складні часи, як вгамувати біль і знайти себе в нових життєвих умовах, як планувати в часи невизначеності та де знайти ресурси для цього.

Психологиня провела зі студентами психологічний тренінг, де здобувачі могли проявити себе. Прослухали як контролювати емоції, оцінювати життєві ситуації, та приймати швидкі рішення.

У сучасному світі звертатися до психолога та дбати про своє ментальне здоров’я стає такою ж хорошою звичкою, як підтримка свого фізичного здоров’я.

Віта МОЦНЮК,
вихователь гуртожитку №2

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту