Розпочинаємо підготовчі курси для вступу

Розпочинаємо підготовчі курси для вступу!

Шановні випускники 9-го класу, Рівненський фаховий коледж НУБіП розпочинає навчання на підготовчих курсах для вступу до коледжу. Якщо Ви хочете значно покращити свої шанси успішного складання вступного екзамену – це Ваша можливість!

З якого предмету відбувається навчання? – Математика.

Що там будемо робити? – Здійснювати підготовку за темами, що будуть використані, безпосередньо у екзаменаційних завданнях при вступі.

Що я отримаю в результаті? – До 10 додаткових балів до оцінки за вступний іспит.

Отже, кожен абітурієнт, щоб потрапити у конкурс на навчання за державною формою повинен скласти вступний іспит не менше як на 120 балів (максимум – 200). Підготовчі курси дають змогу покращити свій результат, щоб потрапити до вершини рейтингу. Якщо у рейтингу є абітурієнти з однаковою кількістю балів – перевага надається випускникам підготовчих курсів!

Як і коли проходитимуть підготовчі курси?

  • Початок навчання з 13 травня.
  • Завершення – 12 червня.
  • Підготовка проводитиметься 2 дні в тиждень по 2 заняття:

Понеділок – з 15:30 до 18:10;

Середа – з 15:30 до 18:10.

Вартість підготовки – 2250 гривень.

Формат проведення: очно.

Всіх бажаючих записатися на курси чекатимемо 13 травня о 15:00 за адресою: м. Рівне, вулиця Дубенська 35, аудиторія № 56.

Важливо! Договір про надання платної освітньої послуги з підготовки до вступу підписується повнолітньою особою, що є представником слухача (зазвичай хтось з батьків) при наявності паспорту.

Контактний телефон – 097-518-01-07.

КОЛЕДЖ,
адміністрація

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту