Робочий аудит якості освіти: у коледжі працювала комісія НУБіП України

У рамках підготовки до чергового засідання Вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України, яке відбудеться 26 червня 2025 року, до ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» 6 червня прибула робоча комісія з метою всебічного аналізу діяльності закладу. У порядку денному Ради – питання «Про роботу колективу ВСП „Рівненський фаховий коледж НУБіП України“» щодо підвищення якості освітнього процесу та організації навчально-виховної роботи, з доповіддю якого виступить директор коледжу Василь ЦАРУК.

Очолила комісію проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації НУБіП України Олена ГЛАЗУНОВА. До складу групи також увійшли:

  • Тарас ЄВСЮКОВ – декан факультету землевпорядкування;
  • Наталія ОВДІЙ – начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання;
  • Ярослав РУДИК – начальник навчального відділу;
  • Дмитро КОСТЮК – директор ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України».

Делегація, у супроводі директора коледжу Василя ЦАРУКА та заступників, ознайомилася з навчальною інфраструктурою закладу: оглянула музей коледжу, студентські гуртожитки, навчальний корпус, бібліотечно-інформаційний центр, сучасні лабораторії, стрілецький тир і спортивні об’єкти.

У актовій залі члени комісії поспілкувалися зі студентами освітнього ступеня «Бакалавр». Наталія ОВДІЙ представила можливості та переваги навчання в НУБіП, запросивши студентів продовжити освіту в університеті. Тарас ЄВСЮКОВ провів інтерактивну розмову з молоддю щодо академічної доброчесності, заохочуючи до активного використання електронних ресурсів і відвідування бібліотеки. Ярослав РУДИК зосередився на перспективах навчання на рівні «Магістр» та поділився практичними порадами.

Окремим етапом стала перевірка відповідності кадрового складу ліцензійним умовам для підготовки бакалаврів за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Будівництво та цивільна інженерія». Комісія також проаналізувала виконання попередніх рекомендацій експертних груп із акредитації освітніх програм, здійснила анкетування студентів-бакалаврів, контроль відвідуваності занять та моніторинг результатів національного мультипредметного тесту серед випускників ОПС «Фаховий молодший бакалавр». Це дозволило спрогнозувати потенційний вступ студентів до університету.

Проведення такої ґрунтовної перевірки є важливим елементом внутрішньої системи забезпечення якості освіти та свідченням високого рівня довіри з боку НУБіП до нашого навчального закладу. Ретельний аналіз освітньої діяльності, відкритий діалог зі студентами та практичні рекомендації від провідних фахівців університету сприяють зміцненню нашої освітньої позиції, а також створюють умови для подальшого вдосконалення підготовки фахівців відповідно до вимог часу.

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
методист

ПОШИРИТИ В МЕРЕЖАХ:
Перейти до вмісту