РФК НУБіП - відкритий виховний захід «Нові часи, нові герої»

РФК НУБіП України – відкритий виховний захід «Нові часи, нові герої»

22 лютого у бібліотечно-інформаційному центрі ВСП «РФК НУБіП України» було проведено відкритий виховний захід «Нові часи, нові герої» для студентів 32-Д групи, технічного відділення.

РФК НУБіП – відкритий виховний захід «Нові часи, нові герої»

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.

Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.

Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.

Здобувачі освіти брали активну участь у підготовці до виховного заходу, підготували презентацію, декламували вірші присвячені Небесній Сотні.

Завідувач бібліотечно-інформаційного центру, Бурячинська Людмила Василівна, долучилася до виховного заходу.

Сьогодні, в умовах війни, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність.

Ірина ГРИНКЕВИЧ,
викладач зарубіжної літератури
Михайло МЕДВІДЬ,
викладач технічного відділення

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту