відкрите заняття ОПІР МАТЕРІАЛІВ

РФК НУБіП України – Відкрите заняття з дисципліни: «Опір матеріалів»

28 лютого 2024 року у ВСП «РФК НУБіП України» викладач будівельних дисциплін Олександр Павленко провів відкрите заняття для здобувачів освіти 21-Б групи спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» на тему: «Побудова епюр поздовжніх  сил та нормальних напружень та  визначення деформацій при розтязі та стиску» з дисципліни «Опір матеріалів».

Під час  заняття студенти активно брали участь у обговоренні проблемних питань стосовно деформації розтягу і стиску та виконанні розрахунково-графічної роботи.

На занятті були використані різні форми і методи роботи зі студентами: пояснення, демонстрація презентації та відеоролика, самостійна робота.

Мета даного заняття – допомога студентам в надбанні необхідних практичних навичок проведення проектувальних і перевірних розрахунків стержневих конструкцій на міцність і жорсткість. Виконання практичних завдань, пов’язаних з визначенням та побудовою епюр поздовжніх  сил та нормального напруження, сприятиме закріпленню, поглибленню та узагальненню теоретичних основ дисципліни «ОПІР МАТЕРІАЛІВ», а також сприятиме розвитку навичок самостійної творчої роботи студентів у процесі їх навчання.

Олександр ПАВЛЕНКО,
викладач будівельних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту