повідомлення на сайт БІЦ у Заходи

Проєкт «Будуємо майбутнє разом» – для навчання будівельників!

Проєкт «Будуємо майбутнє разом», автором якого є ТОВ «Computer Logic Group», сприяє навчальному процесу у закладах освіти, забезпечує їх сучасними програмами та додатковими  навчальними матеріалами на пільгових умовах.

Наш коледж є учасником проєкту з 2023 року, що надає нам такі можливості в режимі онлайн:

1. Безкоштовний доступ до матеріалів проєкту, можливість організації практичної роботи в кошторисних програмах 7 днів на тиждень / 24 години на добу з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету (комп’ютер, ноутбук, планшет) без необхідності встановлення додаткових програми та оновлень до неї.

2. Безкоштовний доступ викладачів до Інформаційного порталу проєкту «Будуємо майбутнє разом», на якому розміщено добірку матеріалів з кошторисної справи.

3. Безкоштовний доступ до програмних комплексів та онлайн-сервісів:

– Сервіс «КОШТОРИС 8 Онлайн» – хмарне рішення для розрахунку та перевірки, кошторисів на будівельні роботи, здійснення контролю за ходом будівництва відповідно до вимог Кошторисних Норм України.

– ПК «БУДІВЕЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ – КОШТОРИС ПВР» – програма для автоматизації розрахунку та перевірки кошторисів на проєктно-вишукувальні роботи відповідно до вимог Кошторисних Норм України.

– Сервіс «БУДСТАНДАРТ Online» – електронна бібліотека нормативних документів України, яка містить близько 60 000 документів з будівництва, проєктування, ціноутворення, пожежної безпеки, екології, енергетики, охорони праці, дорожньої галузі, харчової промисловості тощо.

Використання цих матеріалів у навчальному процесі допоможе  підготовці конкурентоспроможних фахівців за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».          Нормативні документи, Державні будівельні норми (ДБН), Державні Стандарти України (ДСТУ), Галузеві Стандарти України,  законодавство, довідкові документи, накази,  розпорядження та інші документи  можна переглянути в онлайн-сервісі Будстандарт за покликанням.

Додатково студенти коледжу можуть навчатися на курсах кошторисної справи зі знижкою та отримати іменний Сертифікат та Атестат. Найближчий курс стартує вже 26 березня 2024 р. Більше інформації – за покликанням.

Людмила БУРЯЧИНСЬКА,
завідуюча бібліотечно-інформаційного центру

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту