ПРОГРАМА ЄС INTERREG EUROPE

ПРОГРАМА ЄС INTERREG EUROPE: особливості, комунікація та секрети успіху

Проєкт “Підтримка запуску програми Interreg Europe/URBACT в Україні” надав можливість студентам спеціальністі 192 “Будівництво та цивільна інженерія” відвідати інформаційний захід, що проводився в конференц-залі Центру Дія.Бізнес у Рівному.

Інститут міжнародної політики спільно з Департаментом координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України та за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” розпочали проєкт, завданням якого є покращення обізнаності регіональних партнерів щодо участі в програмах міжрегіонального співробітництва. Захід відвідали Олександр ГАЛАЙКО та Анастасія ЗАВАЦЬКА, студенти групи 32-Д, та голова циклової комісії будівельних дисциплін Ірина ЧОРНА.

Вступне слово мав Олександр КОВАЛЬ, Голова Рівненської обласної державної адміністрації. Яна РОМАНЮК, Секретаріат Кабінету міністрів України, описала основні характеристики програми та можливості для потенційних учасників Interreg Europe. Надія АФАНАСЬЄВА, Український інститут міжнародної політики, дала поради потенційним учасникам як шукати партнерів, визначатися з темою проекту.

Під час заходу обговорили участь закладів освіти та профільних спеіалістів з проектного менеджменту, міжнародної співпраці та економічного розвитку, агенції регіонального та місцевого розвитку, неурядових організацій в рамках кооперації з містами Європи та поширення кращих практик у сфері урбаністики.

Ірина ЧОРНА,
голова циклової комісії будівельних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту