День відкритих дверей

Профорієнтаційний марафон триває: до коледжу завітали учні Рівненського міжшкільного ресурсного центру

7 травня наш коледж гостинно зустрічав учнів Рівненського міжшкільного ресурсного центру. Весь колектив коледжу подбав про те, щоб гості максимально корисно провели свій час та ознайомилися з навчальним закладом, зі спеціальностями та умовами вступу.

На початку заходу директор коледжу Василь ЦАРУК звернувся до гостей із вітальним словом, розповів про особливості та переваги навчання в фаховому коледжі та запросив майбутніх студентів на навчання до ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України».

Зустріч була організована у формі екскурсії, під час якої на кожній новій локації потенційні абітурієнти могли дізнатися щось нове про навчальний заклад, задати питання та отримати на них ґрунтовні відповіді, адже учнів увесь час супроводжувала заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ.

Викладач історії Владислав КРОТЮК коротко ознайомив з історією навчального закладу в музеї Коледжу, а Людмила БУРЯЧИНСЬКА, завідувачка Бібліотечно-інформаційним центром, представила найцінніші його надбання. Гостям була надана коротка інформація про діяльність кожного відділення.

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК розповів про особливості вступної кампанії. Найвідповідальніший етап вступу для кожного випускника – це подання документів до навчального закладу. Приймальна комісія коледжу завжди готова допомогти та відповісти на всі запитання майбутніх студентів.

Гості були ознайомлені із матеріально-технічною базою, можливостями для всебічного розвитку студентів, організацією довкілля та студентського життя, умовами проживання у студентських гуртожитках, спортивними групами тощо.

По закінченню основної зустрічі майбутнім абітурієнтам були запропоновані чай та різні смаколики.

Загалом у всіх залишилось приємне враження. Ми були раді вітати захоплену молодь у стінах нашого навчального закладу та розповісти про все, що може запропонувати ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України».

Щиро дякуємо за інтерес до Рівненського фахового коледжу та чекаємо на вас у якості наших студентів!

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
методист

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту