засідання ФМО

Підготовча робота до проведення пілотного проєкту щодо вивчення (моніторингу) якості освіти у закладах фахової передвищої освіти з метою визначення освітніх втрат

28 лютого 2024 р. в онлайн форматі відбулося засідання Фахового методичного об’єднання спеціальностей 075 Маркетинг та 076 Підприємництво та торгівля, яке працює при Науково-методичному центрі вищої та фахової передвищої освіти. Участь у онлайн зустрічі від ВСП «РФК НУБіП України» взяли Балдич Людмила, заступник директора з начальної роботи, Мартинова Ірина, завідувач економічного відділення, викладачі фахових дисциплін зі спеціальності 076 Підприємництво та торгівля.

На порядку денному стояло два нагальних питання. На початку засідання виступила Кураченко Галина, методист кабінету навчально-методичного супроводу економічної освіти та енергетики ДУ «НМЦ ВФПО», яка після вітання учасників зустрічі оголосила порядок денний. Першим питанням було обрання голови ФМО. Галина Миколаївна запропонувала кандидатуру на посаду голови ФМО Юлії Воронкової, завідувачки економічного відділення Одеського технічного фахового коледжу, яка гарно справлялася з обов’язками як заступник голови та в подальшому в. о. голови ФМО. Члени ФМО підтримали кандидатуру одноголосно. Заступником голови обрали Наконечну Вікторію, секретарем – Петрань Світлану.

Друге питанням стосувалося укладання тестових завдань окремо зі спеціальностей 075 Маркетинг та 076 Підприємництво та торгівля для реалізації пілотного проєкту щодо вивчення (моніторингу) якості освіти у закладах фахової передвищої освіти з метою визначення освітніх втрат, спричинених пандемією СОVID-19, війною російської федерації проти України, шляхом дистанційного тестування.

Було сформовано дві робочі групи з підготовки 1000 тестових завдань з кожної спеціальності та закріплено за учасниками дисципліни. Робота з підготовки тестових завдань до проведення пілотного проєкту щодо вивчення (моніторингу) якості освіти у закладах фахової передвищої освіти з метою визначення освітніх втрат триває.

Людмила БАЛДИЧ,
заступник директора з навчальної роботи

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту