pіdsumki-vstupnoї-kampanії-2023-roku

Підсумки вступної кампанії 2023 року

30 червня свої двері відчинила приймальна комісія ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України». У цей день розпочався прийом заявок для вступу на основі базової середньої освіти. Загалом коледж здійснював набір абітурієнтів, що вступали на основі:

– базової середньої освіти (9 клас);
– повної загальної середньої освіти (11 клас);
– диплому кваліфікованого робітника (випускники професійно-технічних навчальних закладів);
– диплому спеціаліста/фахового молодшого бакалавра (для здобуття рівня Бакалавр).

Абітурієнти, що вступали на основі базової середньої освіти, мали можливість записатись на підготовчі навчальні курси, де вони проходили теми, що виносились на вступний іспит. Цьогоріч, математика була вступним випробуванням для зарахування за державним замовленням. Для зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб, приймальною комісією розглядались мотиваційні листи абітурієнтів, котрі вони прикріпляли до кожної своєї заявки.

Загалом, набір відбувався на такі спеціальності:

071 Облік і оподаткування
073 Менеджмент
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
081 Право
121 Інженерія програмного забезпечення
125 Кібербезпека
192 Будівництво та цивільна інженерія – Будівництво та експлуатація будівель і споруд
192 Будівництво та цивільна інженерія – Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн
193 Геодезія та землеустрій

Працівники приймальної комісії показали високий професіоналізм у своїй роботі, про що свідчать всеукраїнські підсумки вступної кампанії.

Міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим, спільно з Державним підприємством «Інфоресурс» було підбито підсумки цьогорічного вступу. Як він зазначив на своїй сторінці у Facebook:  «Медсестринство» стало найпопулярнішою спеціальністю, на яку подавалися майбутні фахові молодші бакалаври. А серед майбутніх бакалаврів та магістрів найбільший попит мала спеціальність «Право».

Якщо говорити про заклади фахової передвищої освіти, то Рівненський фаховий коледж «НУБіП України» посів 6-те місце по поданим заявкам на вступ в межах всієї України.

Дякуємо абітурієнтам (і студентам) та їхнім батькам за вибір якісної освіти на шляху до професійного становлення у Рівненському фаховому коледжі НУБіП України!

Євгеній МАСТАЛЯРЧУК,
викладач

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту