Обговорення проведення опитування

Обговорення проведення опитування для оцінки обсягів виробництва приватними підсобними господарствами в Україні

Під час перебування представників коледжів аграрних університетів України відбулося знайомство з Іриною Трьостер, яка є науковою співробітницею, викладачкою факультету Сільського господарства, продовольства та харчування, випускницею НУБіП України. На даний момент пані Ірина працює над дослідженням щодо оцінки обсягів виробництва приватними підсобними господарствами в Україні. Оскільки вона живе і працює у Німеччині, а дослідження стосується її батьківщини, то для визначення цієї оцінки Ірина Трьостер просить долучити студентів та викладачів, які проживають у різних регіонах України, зокрема, на Рівненщині.

Сім коледжів погодилися взяти участь в опитуванні, в тому числі, і ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України». Для роз’яснення як правильно проводити збір даних пані Ірина приєдналася до онлайн зустрічі, яку було організовано у коледжі. Вона детально зупинилася на анкеті, яка розроблена нею, та на кожному блоці цієї анкети, щоб опитування було максимально точним та правильним для проведення дослідження.

На зустрічі були присутні студенти, які проживають у сільській місцевості і які проживають у приватних підсобних господарствах, тобто вдома. Це були студенти програмісти, землевпорядники та економісти. Така участь у дослідженні буде використана ними під час виконання курсової та дипломної роботи, що стане практичним навиком у застосуванні свого фаху у майбутньому. Керівниками проведення студентами таких опитувань стали викладачі коледжу, а саме: Якимчук Ірина, Русіна Неля, Куделя Оксана, Конончук Оксана.

Дякуємо Ірині Трьостер за можливість взяти участь у її дослідженні та змогу використати в освітньому процесі результати роботи!

Ірина ЯКИМЧУК,
завідувач відділення програмування

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту