Наукова бібліотека НУБіП України передала для у фонд бібліотечно-інформаційного центру книги: підручники, навчальні посібники, монографії, підготовлені викладачами університету. Серед книг – видання ректора Станіслава Ніколаєнка «Законодавча база управління навчальними закладами» та «Керівник закладу освіти: організаційно-педагогічні та правові основи управлінської діяльності».

Для спеціальності «Геодезія та землеустрій» корисними будуть такі видання: навчальні посібники «Соціально-економічний розвиток сільських територій» за редакцією доктора економічних наук, професора, академіка НААН України Віктора Терещенка та «Застосування автоматизованих земельних інформаційних систем в управлінні земельними ресурсами» за загальною редакцією доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента НААН України Дмитра Добряка; монографії Віри Бутенко «Стратегічні пріоритети та інституційне забезпечення розвитку біоекономіки в Україні», Ольги Витвицької «Інноваційний розвиток підприємств аграрного сектору», Світлани Кохан «Аерокосмічні дослідження стану посівів сільськогосподарських культур» та ін.

Серед книг – видання Українського інституту національної пам’яті. Це – колективна монографія «Нариси з історії освоєння Південної України ХV-XVIII ст.», «Рокада: чотири нариси з історії другої світової» Олени Стяжкіної та ін.

Запрошуємо на виставку нових надходжень, щоб детальніше ознайомитись з книгами.

Людмила БУРЯЧИНСЬКА,
завідуюча бібліотечно-інформаційного центру

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту