17.05.2024 здобувачі освіти ІІ курсу спеціальності «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» (гр. 21-Д, 22-Д) разом з викладачами О.М. Лисяк та Т.П. Сорокою відвідали відкриття художньої виставки під назвою «NOTinterested V2.0» у Рівненському державному гуманітарному університеті.

Проєкт NOTinterested/НЕзацікавлені започатковано у жовтні 2023 року, рівненськими художниками: Ольга Полянська, Павло Бенедюк, Оксана Черначук-Меньшикова, Тетяна Блащук, Ярослава Гузь.

У травні-червні діятиме його продовження. І цього разу кількість учасників вражає – 41!!! А також обрано незвичну локацію – бомбосховище РДГУ №64025.

Різні за темами, розмірами, техніками творчі роботи (акварель, акрил, олія, пастель, колаж, текстиль, інсталяція) представлені до уваги глядачів.

Особливий акцент поставили на залученні студентів-художників, оскільки проект реалізується за підтримки Кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука РДГУ та Громадською організацією «КОЛОАРТ».

Приємним сюрпризом для нас було те, що серед учасників виставки була і студентка І курсу спеціальності «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» (гр.11-Д) ВСП «РФК НУБіП України», Ангеліна Салійчук! Вона представила 5 робіт у різних техніках.

Наші майбутні дизайнери з великим інтересом та захопленням оглядали виставкові експонати, оскільки вже вивчають дисципліни «Малюнок» і «Живопис» у коледжі, і будуть вивчати їх з «Іноземної мови за професійним спрямуванням». А також, багатьох з них виставка надихнула до участі у майбутніх частинах проекту «NOTinterested».

Побажаємо їм успіхів!


Оксана ЛИСЯК,
викладач англійської мови,
Тетяна СОРОКА,
викладач будівельних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту