До 210-ти річчя від дня народження Тараса Шевченка у бібліотечно-інформаційному центрі та холі коледжу був проведений відкритий відео майданчик «Невідомий Шевченко».

Третій рік поспіль ми відзначатимемо народження Великого Кобзаря в умовах повномасштабної війни. Святкування цієї дати надзвичайно важливе, адже Кобзар – справжній співець українського народу. Його творчість мотивувала не одне покоління борців за свободу та незалежність нашої Батьківщини.

Тарас Шевченко – національний символ українського народу, який пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти поневолення російською імперією.

Шевченко писав про живе, про болюче, про неминуче. Кобзар знав майбутнє. Сьогодні, коли наш народ героїчно дає чергову відсіч російському окупанту, виборює свободу та незалежність ціною крові наших захисників та захисниць, вірші поета, його заклики, пророцтва та заповіт є актуальні, як ніколи.

Здобувачі освіти мали змогу переглянути фільми різними мовами у двох локаціях та послухати голос Тараса Шевченка відтворений за допомогою нейромережі.

Шевченко закликав: «Борітеся – поборите!». І ми неодмінно переможемо! Слава Україні!

Ірина ГРИНКЕВИЧ,
викладач зарубіжної літератури
Тетяна КУРИЛАС,
викладач іноземної мови

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту