Навчальна практика з фотограмметрії у студентів спеціальності

Навчальна практика з фотограмметрії у студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» Володимир-Волинського фахового коледжу

Основним завданням навчально-практичного центру із землевпорядкування є проведення навчальних практик та окремих елементів виробничої, технологічної і переддипломної практики зі спеціальності «Геодезія та землеустрій». За період 2002 до 2021 року навчальну практику пройшли 4743 слухачів (4409 студентів та 334 викладачі) із 14 закладів фахової передвищої освіти України. Карантин та воєнний час призупинили проходження практик студентами інших закладів.

Та з надходженням нового фотограмметричного обладнання, а саме безпілотного літального апарату DJI Mavic 3 Pro, активізувалась робота НПЦ із землевпорядкування. Так з 8 квітня по 12 квітня включно 14 здобувачів освіти Володимир-Волинського фахового коледжу з керівником Оксаною ТКАЧУК здобували нові та удосконалили свої навички з фотограмметрії.

Проводили практику від НПЦ викладачі фотограмметрії Олександр КУШНІРУК та Олег КАЧАНОВСЬКИЙ. Програмою практики було передбачено:

– Вивчення будови та принцип роботи основних типів БПЛА;

– Створення проекту польоту БПЛА;

– Робота з різними видами Дистанційного Зондування Землі та їх застосування у вирішенні задач землеустрою;

– Керування дроном FPV на тренажері;

– Практичне пілотування БПЛА.

Здобувачі освіти по завершенню практики отримали свідоцтво про навчання за курсом «Оператор безпілотного літального апарату (дрона).

Цікавою та насиченою була програма заходів дозвілля гостей. Вони відвідали Рівненський зоопарк, відбулась екскурсія на Рівненський стадіон «Авангард» та мали змогу побачити виставу «Земля» Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.

Від імені здобувачів освіти та викладачів спеціальності «Геодезія та землеустрій» Володимир-Волинського фахового коледжу висловлюємо подяку Навчально-методичному центру із землевпорядкування на базі Рівненського фахового коледжу НУБіП України та його керівничому і викладацькому складу за надання можливості для проходження нашими здобувачами освіти практики «Фотограмметрія» з застосуванням найсучасніших технологій. Ми дякуємо за виділені ресурси, час, надання пізнавальної інформації та досвіду, незабутні емоції від занять та походів на дозвіллі.

Неля РУСІНА,
голова циклової комісії землевпорядних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту