Відокремлений структурний підрозділ
«Рівненський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України»
Одним із провідних коледжів, який готує майбутніх інженерів-землевпорядників на високому рівні, є Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський фаховий коледж НУБіП України». Студенти коледжу мають доступ до сучасних професійних геодезичних приладів та дронів для аерофотознімання. Навчальні програми включають практичні виїзди, оволодіння 3D-моделюванням та новітніми ГІС-технологіями. Викладачі підтримують тісний зв’язок з базовим університетом, роботодавцями і зарубіжними науковцями, що дозволяє оперативно впроваджувати результати новітніх досліджень в освітній процес.
В період з 07 по 11 квітня одинадцять здобувачів освіти Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж геодезії та землеустрою Поліського національного університету» та супроводжуючі викладачі: САМЧУК Юрій і ШЕВЧУК Анатолій проходили навчальну практику з автоматизованих зйомок територій на базі навчально-практичного центру із землевпорядкування нашого коледжу. Метоюпрактики було вивчення сучасних високоточних технологій збору геопросторових даних та отримання навиків практичної роботи з сучасним геодезичним обладнанням: електронними тахеометрами, геодезичними GNSS-системами та безпілотними літальними апаратами. Проводили практику від нашого навчально-практичного центру досвідчені викладачі: Сергій БУЛАКЕВИЧ та Олег КАЧАНОВСЬКИЙ.
Програмою практики передбачено:
- Вивчення будови та принципів роботи сучасних електронних геодезичних приладів;
- Робота з різними видами електронних тахеометрів;
- Виконання польових геодезичних робіт з використанням електронних тахеометрів Sokkia SET 510 та South NTS-352R;
- Отримання практичних навиків опрацювання геодезичних робіт в програмному комплексі «Digitals»;
- Отримання практичних навиків зі створення цифрових кадастрових планів земельних ділянок в програмному комплексі «Digitals»;
- Знайомство з геодезичними GNSS-технологіями збору геопросторових даних;
- Виконання польових геодезичних робіт з використанням геодезичного GNSS-приймача AlphaGEO Geopuls в різних режимах (в тому числі RTK);
Викладач Олександр КУШНІРУК ознайомив здобувачів з технологіями створення ортофотопланів з використанням геодезичних дронів та провів майстер-клас з практичного пілотування БПЛА.






Сергій БУЛАКЕВИЧ