Науковці гідно представили коледж на всеукраїнській конференції

Науковці гідно представили коледж на всеукраїнській конференції

26 квітня 2024 року представники-науковці Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» к.е.н., доцент Познаховський Віктор Анатолійович, к.т.н. Сасовський Тарас Анатолійович, к.с-г.н. Люльчик Вадим Олександрович на запрошення Вінницького національного аграрного університету взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Економічні аспекти повоєнного відновлення потенціалу України: євроінтеграційні пріоритети і перспективи».

Провідні вчені економічної та будівельної галузі, яких об’єднала 3 секція конференції «Розвиток будівельної галузі України в умовах євроінтеграції» окреслили проблеми економічних трансформацій України в умовах воєнної агресії росії, складнощі розміщення внутрішньо-переміщених осіб у тимчасових спорудах, перспективи енергоефективних газозаощадливих технологій, роль використання інформаційних технологій в управлінні будівельними проєктами в сучасних умовах, тощо.

Наукова спільнота з цікавістю розглянула напрацювання викладачів нашого коледжу в частині аналізу запроєктованих змін до переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої та фахової передвищої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 266, та дій колективу НУБіП України щодо виправлення негативних тенденцій під час громадських обговорень в Міністерстві освіти України та Державній регуляторній службі.

Також рівненські науковці ініціювали внесення змін до стандарту вищої освіти за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» в частині присвоєння професійної кваліфікації «інженер-будівельник» випускникам ступеня вищої освіти «Бакалавр», які будуть враховані при наступному перегляді стандарту.

Наукова спільнота прийняла рішення продовжувати роботу за окресленими напрямами і обговорити їх результати через рік, на наступній конференції.

Вадим ЛЮЛЬЧИК,
методист коледжу

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту