Наукова кавʼярня – спільнота та онлайн-простір, де за донат за ціною кави можна набути нових професійних знань та навичок.

Уже вдруге викладачі на наукові працівники коледжу долучились онлайн до Наукової кав’ярні «Літературний JAM: Do your excellent literature review!!!». Лектором наукового онлай-заходу була Інна Коблянська, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету. А учасниками від коледжу стали завідувачка відділення програмування Ірина Якимчук, методист коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Вадим Люльчик, викладач, кандидат економічних наук, доцент Віктор Познаховський, викладач програмування та інформаційних дисциплін, кандидат технічних наук Василь Кот, викладач землевпорядних дисциплін, кандидат технічних наук Петро Біда та завідувачка бібліотечно-інформаційного центру Людмила Бурячинська.

Актуальними темами для обговорення стали такі:

– Різні типи літературних джерел у дослідженнях та їх роль.

– Де шукати наукову літературу?

– Як нам в цьому допоможуть ШІ інструменти (Які? Як?)

– Секрети ефективного пошуку літератури у базах даних!!!

– Призначення огляду літератури (не слід ним нехтувати!)

– Який це – гарний огляд літератури? Основні проблеми.

– Питання і відповіді???

Отже, важливим акцентами для написання наукової публікації є питання вивчення наукової літератури, аналіз здобутків науки, визначення її результатів та недоліків, виявлення тенденцій розвитку науки, обговорення актуальності та рівня дослідженості проблеми, вибір напрямів та аспектів дослідження, достовірність та обґрунтованість висновків (результатів).

Фахово, динамічно, доступно учасники заходу отримали покрокову відеоінструкцію з пошуку літератури та підготовки огляду літератури, а також відеозапис лекції.

Приєднатись до спільноти Наукової кавʼярні у телеграм, зацікавлені викладачі можуть за таким покликанням.

Захід також має благодійницьку мету, зібрані кошти спрямовані на допомогу ЗСУ.

Ірина ЯКИМЧУК,
завідувач відділення програмування,
Людмила БУРЯЧИНСЬКА,
завідувачка БІЦ

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту