Настановна конференція з переддипломної практики для студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій

Настановна конференція з переддипломної практики для студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій

19 квітня 2024 року керівниками переддипломної практики Олегом КАЧАНОВСЬКИМ та Галиною БУСЛЕНКО проведено настановну конференцію з переддипломної практики. У конференції брали участь здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій». Запрошений гість від роботодавців Людмила ОСТАПЮК, директор ТзОВ «Фірма-Рівнеприватзем».

Олег КАЧАНОВСЬКИЙ ознайомив студентів із з метою практики та детально розглянув перебіг та послідовність дій при проходженні практики. Олег Ігорович наголосив на правильності оформлення супровідної документації переддипломної практики.

Галина БУСЛЕНКО зауважила, що практика буде проводитись відповідно до програми переддипломної практики. Результатом проходження практики є звіт, що має бути створений та захищений по закінченню практики.

Запрошений гість Людмила ОСТАПЮК визначила основні компетенції, якими має володіти майбутній фахівець галузі – це здатність застосовувати сучасне інформаційне, технічне і технологічне забезпечення для вирішення завдань геодезії та землеустрою; виконувати дистанційні, наземні, польові та камеральні дослідження, інженерні розрахунки з опрацювання результатів досліджень, оформляти результати досліджень, готувати звіти при вирішенні завдань геодезії та землеустрою; вміння працювати із сучасними геодезичними приладами та працювати із спеціальними комп’ютерними програмами. Вона побажала студентам вдосконалити свої hard skills на базах практик.

Завершальний етап проходження переддипломної практики – конференція за результатами її проходження, на якій студенти зможуть поділитися своїми враженнями та набутим досвідом у землевпорядних організаціях та установах.

Олег КАЧАНОВСЬКИЙ, Галина БУСЛЕНКО,
керівники переддипломної практики

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту