СУЧАСНІ КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЇ

Міжвузівська конференція: Сучасні комп’ютерні технології в геодезії, картографії та землеустрої

26 листопада 2024 року у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» відбулась міжвузівська науково-практична інтернет- конференція на тему: «СУЧАСНІ КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЇ»

Мета конференції: обмін досвідом, актуальною інформацією, результатами наукових досліджень щодо формування у майбутніх фахівців із землевпорядкування теоретичних знань, умінь і практичних навичок у галузі застосування сучасного програмного забезпечення, новітніх геодезичних приладів, комп’ютерних технологій в геодезії, картографії та землеустрої.

Від ВСП “Рівненський фаховий коледж НУБіП України” в конференції взяли участь викладач землевпорядних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Олександр КУШНІРУК з темою «Використання DJI Mavic 3 Pro у землевпорядкуванні та фотограмметрії: ефективність безпілотних технологій», викладач землевпорядних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Олег КАЧАНОВСЬКИЙ з темою «Науковий клуб «Картограф»: дослідження, інновації та практичний досвід» та студентка 31-З групи Дарина КОЛЯДЮК з темою «Використання геоінформаційних технологій в галузі геодезії та землеустрою» .

Конференцію розпочав директор коледжу Юрій САДВАРІ. Він наголосив на важливості наукового зібрання та актуальності питань, винесених для обговорення на конференції, підкреслив значення сучасних комп’ютерних технологій в геодезії, картографії та землеустрої.

Конференцію продовжив доктор філософії Ілля-Олександр ЗАСТУЛКА який наголосив що сучасні геодезичні технології на теперішній час не можуть існувати без використання комп’ютерних технологій і спеціалізованого програмного забезпечення.

Зі вступним словом до учасників конференції звернулася завідувачка агрономічного відділення Ольга ГУДЗОВАТА, побажала всім приємного та результативного наукового спілкування , творчих успіхів, здоров’я, миру і добра.

Захід сприяв зміцненню зв’язків між освітніми закладами та стимулював професійний розвиток учасників, а також підтвердив важливість інтеграції сучасних технологій у навчальний процес і професійну діяльність у галузі геодезії та землеустрою. Конференція залишила позитивне враження та стала імпульсом для подальшої співпраці і наукового розвитку.

Олександр КУШНІРУК,
викладач землевпорядних дисциплін

ПОШИРИТИ В МЕРЕЖАХ:
Перейти до вмісту