Міжнародний день жінок і дівчат у науці

Міжнародний день жінок і дівчат у науці

Щорічно 11 лютого за рішенням ООН відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science).

Міжнародний день жінок і дівчат у науці

20 грудня 2013 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію «Наука, техніка та інновації в цілях розвитку», в якій відзначався рівний доступ жінок і дівчат будь-якого віку до досягнень і розвитку науки, техніки і інновацій як запорука забезпечення гендерної рівноправності в даній сфері.

Через 2 роки на черговому пленарному засіданні Генасамблеї була прийнята резолюція (70/212), яка проголосила 11 лютого Міжнародним днем жінок і дівчат у науці.

Міжнародний день жінок і дівчат у науці

Варто відзначити, що це стало новим етапом реалізації плану розвитку суспільства до 2030 року, відомого як Резолюція Генеральної Асамблеї ООН «Перетворення нашого світу: Порядок денний у галузі сталого розвитку на період до 2030 року».

З нагоди відзначення цього дня, здобувачі освіти 22-З групи земельно-правового відділення долучилися до виховного заходу, який проводився у відділі обслуговування документами іноземними мовами Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Студенти переглянули презентацію на англійській мові про відомих жінок світу, які мали високі досягнення у розвитку науки і техніки. Також відбулася цікава дискусія на тему прав жінок у сучасному суспільстві. Завершився захід вікториною, де студенти змогли продемонструвати свої знання  у різних галузях науки.  Найактивніші учасники заходу: Діана Пацукевич, Владислав Зданевич, Людмила Ємець.

Тетяна КУРИЛАС,
викладач іноземної мови

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту