Майбутні землевпорядники опановують сучасне геодезичне обладнання

Майбутні землевпорядники опановують сучасне геодезичне обладнання

15 травня 2024 року студенти спеціальності 193 Геодезія та землеустрій групи 32-З під керівництвом к.т.н., доц. Біди П.І. прийняли участь у відкритому майстер класі з використання сучасних геодезичних приладів (лазерні 3D-сканери, GNSS – приймачі, найсучасніші тахеометри). Захід проводився на базі  Національного університету водного господарства та природокористування.

Анатолій Віват, к.т.н., директор компанії Геовіват представив для студентів майстер-клас “Сучасні рішення компанії Stonex для виконання інженерно-геодезичних робіт” а директор IVI-NET Олександр Ланьо познайомив студентів з сучасними рішення компанії Toknav для вирішення інженерно-геодезичних задач.

Здобувачі мали змогу практично попрацювати з ручним геодезичним 3D-сканером, електронними тахеометрами фірми Stonex та найновішими GNSS-приймачами фірми Toknav. Цей захід був корисним і цікавим як для науково-педагогічних працівників, які мали можливість разом зі студентами провести ряд цікавих експериментів та досліджень з новітнім обладнанням, так і для студентів. Досягненню цих цілей сприяли гарна погода та позитивний робочий настрій всіх присутніх.


Петро БІДА,
викладач землевпорядних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту