Колектив коледжу взяв участь у виборах ректора університету

Колектив коледжу взяв участь у виборах ректора університету

28 травня 2024 року у Відокремленому структурному підрозділі «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» відбулася непересічна подія – колектив взяв участь у виборах ректора університету.

Станіслав Миколайович НІКОЛАЄНКО гідно працював на цій посаді два терміни і згідно Закону України «Про вищу освіту» прийшов час передати гетьманську булаву наступнику, на якого покладається величезна відповідальність – продовжити розвиток флагмана освіти держави – НУБіП України.

Право взяти участь у виборах, згідно встановленої законодавством квоти, було надано 137 виборцям, серед яких 98 педагогічних працівників, 6 непедагогічних працівників та 33 здобувачі освіти освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» та ступеня вищої освіти «Бакалавр».

Для проведення воєвивлення трудового колективу коледжу було сформовано дільничну виборчу комісію, яка працювала в приміщенні гуртожитку № 1 з 9 до 15 години.

Слід відзначити, що колектив активно виявив свою громадянську позицію – явка виборців склала 100% від числа виборців, внесених до списку.

Доволі красномовними є і результати голосування – 127 виборців, що становить 92,7% підтримали кандидатуру доктора економічних наук, професора ТКАЧУКА Вадима Анатолійовича.

Поки дільнична виборча комісія Рівненського фахового коледжу готує необхідну документацію для передачі головній виборчій комісії 29 травня до 11 години ранку, колектив вітає переможця конкурентної боротьби за результатами підрахунку голосів в нашому коледжі та бажає майбутньому ректору зробити Національний університет біоресурсів і природокористування України не просто одним з лідерів, а єдиним лідером освіти України, а ми вдячні і пишаючись членством в родині структурних підрозділів університету, обіцяємо всіляко в цьому допомагати.

Василь ЦАРУК,
директор коледжу

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту