Тарас Григорович Шевченко – видатний український поет, художник і громадський діяч XIX століття, який залишив невимірний слід у культурній спадщині України. Його творчість, зокрема поезія, відома своєю глибокою гуманістичною спрямованістю та соціальною чутливістю. Шевченко відтворював у своїх творах скрутне життя селянства та простих людей, викриваючи соціальні нерівності та критикуючи суспільну несправедливість.

Крім літературної діяльності, Тарас Шевченко також прославився як видатний художник, створивши численні картини, акварелі та малюнки, що відображали життя українського народу.

Життя Тараса Шевченка було повне тяжких випробувань. Він пройшов через кріпацьку неволю, політичне ув’язнення та еміграцію. Проте його талант і вплив на українську культуру залишаються невмирущими.

10 березня 2024 року відбулося покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка, читання поезії Кобзаря біля пам’ятника у парку імені Т. Г. Шевченка з використанням фото, листівок.  Мета: залучити якнайширше коло молодих людей до вивчення і пошани шевченківського слова, пошук юних талантів.

У заході взяли активну участь студенти економічного відділення (21-Ф група )та відділення загальноосвітньої підготовки (12-Ю та 11-Ю групи). Захід організували викладачі Кристопчук Тетяна Євгенівна, Сорока Мирослава Євгенівна.

Тетяна КРИСТОПЧУК, Мирослава СОРОКА
викладачі гуманітарних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту