Шановні користувачі БІЦ, здобувачі освіти та викладачі будівельного відділення!

Завдяки участі нашого коледжу у проєкті «Будуємо майбутнє разом», ви можете отримати онлайн оновлену інформацію про актуальні нормативні документи та цікаві новини станом на червень 2024 року.

Команда БУДСТАНДАРТ надає для вас нові покажчики нормативних документів, серед яких:

– Перелік чинних в Україні кошторисних нормативно-технічних документів у галузі будівництва станом на 01.06.2024 року;

– Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці станом на 15 травня 2024 року;

– Реєстр законодавчих та нормативних документів системи екологічного менеджменту станом на 01.05.2024 року;

– Перелік діючих відомчих будівельних норм (ВБН), галузевих будівельних норм (ГБН), стандартів організацій України (СОУ) та інших документів у галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів станом на 01.04.2024 року;

– ГІД 34.01.101-2009 Чинні галузеві нормативні документи з експлуатації та ремонту електростанцій та мереж. Покажчик (станом на 01.04.2024) та ін.

Однією з переваг участі в проєкті «Будуємо майбутнє разом» у режимі онлайн є безкоштовний доступ викладачів до програмних комплексів та онлайн-сервісу «БУДСТАНДАРТ Online», електронної бібліотеки нормативних документів України, яка містить близько 60 000 документів з будівництва, проєктування, ціноутворення, пожежної безпеки, екології, енергетики, охорони праці, дорожньої галузі, харчової промисловості та ін.

Доступ до нормативних документів, Державних будівельних норм (ДБН), Державних Стандартів України (ДСТУ), Галузевих Стандартів України, законодавства та інших документів наданий в онлайн-сервісі Будстандарт за таким покликанням:

За додатковою консультацією звертайтесь до бібліотечно-інформаційного центру.

Людмила БУРЯЧИНСЬКА,
завідувачка БІЦ

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту