юрконс

Інформаційна година для студентів 2го та 3го курсів із завідувачкою Навчальної юридичної консультації

8 травня 2024 року на базі Навчальної юридичної консультації було проведено інформаційну годину зі студентами 2 та 3 курсів із завідувачкою Навчальної юридичної консультації.

Завідувачка Навчальної юридичної консультації Валентина ХРЯПЧЕНКО розповіла студентам про зміни та особливості в роботі Навчальної юридичної консультації, про важливість здобуття практичних навичок в роботі юриста.

Мабуть найцінніше, що може дати юрист своєму клієнту – це консультація, яка додає впевненості і вносить ясність у питання, що його турбують.

Діяльність юридичної консультації ґрунтується на принципах верховенства права, законності, об’єктивності, гуманізму, безоплатності надання правової допомоги, конфіденційності, компетентності та добросовісності у виконанні студентами-консультантами своїх обов’язків, уникнення конфлікту інтересів, домінантності інтересів клієнта, повного інформування відвідувачів про правила роботи Навчальної юридичної консультації, практичної орієнтованості отриманих знань, доступності викладення правового матеріалу, орієнтації на формування конкретних вмінь та навичок. Вони характеризують організацію її діяльності, навчального процесу і проходження практики, надання безоплатної правової допомоги для незахищених верств населення та здійснення правопросвітньої роботи.

В ході інформаційної бесіди студенти цікавились співпрацею з Навчальною юридичною консультацією, та виявили бажання отримувати практичні знання в Навчальній юридичній консультації.

Валентина ХРЯПЧЕНКО,
завідувачка навчальної юридичної консультації

ГУРТОК НАВЧАЛЬНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ →

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту