Ігрова виховна година з студентами 31-П групи до Дня щастя

20-го березня 2024-го року куратором групи 31-П Свінтозельським Назарієм Віталійовичем було проведено ігрову виховну годину з студентами цієї ж групи до Дня щастя.

Міжнародний день щастя, встановлений ООН резолюцією №66/281 у 2012 році, відзначається щорічно 20 березня. Це свято ставить за мету визнання важливості щастя у житті кожної людини і підтримку ідеї, що прагнення до щастя є загальним для всіх. Засновники Дня щастя вважають, що це свято демонструє, що щастя є однією з основних цілей людства.

Цікаво, що ініціатива установи Міжнародного дня щастя надійшла з невеликої гірської країни – Бутану. Вважається, що жителі Бутану є найщасливішими людьми в світі – чемпіонами за коефіцієнтом Валового Національного Щастя (Gross National Happiness Index). Що стосується традицій, то поки їх не так багато, адже Міжнародний день щастя – зовсім молоде свято. Як правило, в цей день проводять лекції та тренінги, учасники яких розповідають про значення щастя для людини і діляться ідеями з поліпшення побуту. Влаштовуються презентації книг, присвячених темі щастя. В освітніх установах розповідають про важливість позитивного ставлення до життя і оточуючих. А звичайні люди просто відправляють своїм друзям і близьким вітання з побажаннями всього найкращого.

На виховній годині здобувачі освіти грали у різноманітні настільні ігри: уно, мемологія, встигни за 6 секунд, гарно проводили час загалом та багато спілкувались.

Бажаємо і вам шукати щастя у кожну хвилинку вашого життя!

Степанюк СОЛОМІЯ,
студентка 31-П групи

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту