12 червня 2024 року Змагання

Хто ти, майбутній олімпієць?

12 червня 2024 року на спортивній базі ВСП «РФК НУБіП» відбулися обласні фінальні змагання розіграшу Кубку з міні-футболу, настільного тенісу, шахів, шашок серед сільських збірних команд Рівненщини під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?».

В змаганнях прийняли участь команди Олександрійської, Острожецької, Козинської, Антонівської, Малолюбашівської, Шпанівської громад Рівненщини. З вітальним словом до учасників та гостей звернувся директор коледжу Василь Царук.

В змаганнях з настільного тенісу серед юнаків переможцем став Гузоватий Олександр, Ярославецька ОТГ. ІІ місце Горощук Тарас, Ярославецька ОТГ. Серед дівчат переможцем стала Кубова Юлія, Ярославецька ОТГ. ІІ місце Ващик Анастасія, Шпанівська ОТГ. ІІІ місце Горощук Ульяна, Ярославецька ОТГ. В змаганнях з шахів переможцем стала команда Острожецької ОТГ. В змаганнях з шашок І місце Острожецька ОТГ, ІІ місце Олександрійська ОТГ. У фінальному матчі з міні-футболу серед юнаків зустрілися команди Малолюбашівської ОТГ та Козинської ОТГ. Переможцем матчу стала команда юнаків Малолюбашівської ОТГ.

Чемпіони та призери даних змагань були нагороджені кубками та грамотами від ВСФТ Колос та цінними подарунками від Рівненської обласної асоціації футболу.

Дякуємо ЗСУ за мирне небо та можливість проводити змагання. Слава Україні! Героям Слава!

Олег РАФАЛЬСЬКИЙ,
керівник фізичного виховання
,
Андрій БОСЮК,
викладач фізичної культури

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту