Global-Game-Jam-2024_5

Хакатон з розробки ігор Global Game Jam 2024

Вже не перший рік ВСП «РФК НУБіП України» бере участь у міжнародному хакатоні. З 22 січня по 28 січня  було проведено хакатон на базі Zagrava Games. У всьому світі водночас відбувався глобальний хакатон з розробки ігор Global Game Jam 2024. Джем об’єднує як досвідчених розробників, так і новачків, адже, це чудова нагода продемонструвати свій професіоналізм чи вперше спробувати себе у геймдеві і зсередини подивитися, як відбувається створення гри з нуля.

Але цього року реєстрація проходила раніше, ще у листопаді. Потім з 15-19 січня був підготовчий тиждень, де проводилися мітапи, майстер-класи, лекції, стріми, як міжнародні, так і по локаціях.

20 січня о 20:00 за київським часом головні організатори Джему повідомили тему: «Make me laugh».

Джемери з ентузіасмом сформували команди «на ремоуті» та плідно працювали над іграми. Оскільки кінцевий термін завантаження ігор – 28 січня, цьогорічний джем такж дає повний тиждень на розробку!

Global Game Jam – це соціальний захід, спрямований на знайомство ентузіастів та професіоналів ігробудівництва, роботу в команді, презентацію створених проектів. Тому на Міжнародному рівні усі проекти джему презентуються рівним чином, тут немає конкурсу чи рейтингу. Але організатори Global Game Jam Ukraine, проводять конкурс проектів джему по країні, щоб визначити розробки, які найбільш перспективні для перетворення у повноцінну гру.

Учасниками також стали наші студентів відділення програмування: команда Friends із грою Funny bardкоманда Game bulb із грою Весела лінгвістика. Команди не можуть похвалитися хорошими місцями. Але це є неоцінений досвід. Учасники отримали подарунки на згадку про участь у міжнародний конкурс зі створення комп’ютерних ігор Global Game Jam.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до глобального хакатону, бажаємо успіхів переможцям на наступних етапах та запрошуємо усіх бажаючих на Global Game Jam 2025. Гарна спроба застосувати фахові компетентності. Сподіваємося, що така участь відділення програмування стане в нагоді всім, хто хоче бути розробником ігор! Бажаємо успіхів!

Тетяна ЧЕРНЯК,
Юлія ДЕДЮХІНА,
викладачі програмування та інформаційних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту