Особливості ведення бухгалтерського обліку в малому бізнесі

Гостьове заняття на тему: «Особливості ведення бухгалтерського обліку в малому бізнесі»

Викладачі економічних дисциплін систематично організовують для здобувачів фахової передвищої освіти заняття на виробництві з метою набуття фахових компетентностей.

Так, 20 лютого 2024 року для студентів 31-О та 32-О груп спеціальності 071 Облік і оподаткування спільно з стейкхолдером ПП Гопанчук Наталія Валентинівна – провідним спеціалістом у сфері бухгалтерського обліку й аудиту, було організовано у формі нетворкінгу гостьове заняття на тему: «Особливості ведення бухгалтерського обліку в малому бізнесі».

Особливості ведення бухгалтерського обліку в малому бізнесі

Залучення стейкхолдерів для забезпечення якості освітнього процесу дозволяє скоординувати  здобувачів фахової передвищої освіти та забезпечити якісну підготовку майбутніх фахівців у галузі економіки. Спільно формуємо корисні, змістовні, інформативні навчальні практики для студентів ВСП РФК НУБіП України.

Так, Гопанчук Н.В. окреслила основні напрямки роботи обліковця при веденні обліку в малому бізнесі, зокрема звернула увагу на необхідність знань законодавчої бази. Також поділилася своїм власним досвідом та вирішенням складних завдань, пов’язаних із консультуванням з питань оподаткування комерційної діяльності.

Особливості ведення бухгалтерського обліку в малому бізнесі

Учасники заходу мали можливість задавати запитання та обговорювати власні ідеї з експертом-практиком. Зустріч була надзвичайно корисною для всіх присутніх, надаючи їм можливість здобути унікальні знання з пошуку роботи в малому бізнесі.

Особливості ведення бухгалтерського обліку в малому бізнесі

Ірина БОНДАРЧУК,
викладач економічних дисциплін, студенти 31-О, 32-О груп

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту