Відкрита лекція

Гостьова лекція від доктора Мортена Гартвіґсена та Крістіни Мітіч-Арсової

Гостьова лекція від доктора Мортена Гартвіґсена та Крістіни Мітіч-Арсової: досвід впровадження консолідації земель у Північній Македонії та перспективи консолідації земель і земельного банкінгу у Європейському вимірі

06 березня 2024 р. викладачі землевпорядних дисциплін та здобувачі освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» долучилися до гостьової лекції відомих європейських експертів – доктора Мортена Гартвіґсена, офіцера з питань землекористування і питань продовольства та сільського господарства ФАО, координатора регіональних ініціатив офісу ФАО в Європі та Центральній Азії та Крістіни Мітіч-Арсової, керівника групи ФАО в Північній Македонії.

Захід проводився в рамках серії лекційних заходів на тему «Управління земельними ресурсами і розвиток ринку землі в контексті інтеграції України до ЄС», організаторами якого виступають факультет землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України і компонент «Фаховий діалог із земельних питань» проєкту «Німецько-Український aгрополітичний діалог (АПД)».

Лектори поділилися  досвідом  реалізації  проекту консолідації земель у Північній Македонії, який здійснювався упродовж 2014-2023 років і був спрямований на вирішення проблеми фрагментації сільськогосподарських земель, і підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарського виробництва. У ході лекції піднімались питання політики ФАО  щодо консолідації земель у Європі та перспективи консолідації земель і земельного банкінгу у Європейському вимірі.

Інформаційний матеріал сприяв формуванню пізнавального інтересу та професійних навичок у здобувачів освіти.

Неля РУСІНА,
голова циклової комісії землевпорядних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту