24-26 травня 2024 року здобувачі освіти здійснили чудову пізнавально-туристичну поїздку в Карпати.

Карпатські гори — одне з найкрасивіших місць в Україні, яке приваблює туристів. Природа в Карпатах підкорює величними лісами та горами, стрімкими річками та водоспадами, великою кількістю унікальних трав і квітів. Завдяки такій красі, можна відволіктись від повсякденних турбот і проблем, котрі є у кожної людини.

Усі три дні були насичені різними цікавими подіями. По дорозі в Карпати ми відвідали скельний монастир у с. Рукомиш Бучацького району Тернопільської області, який був заснований у XІІІ ст. монахами з Києво-Печерської Лаври, які рятувалися втечею з Київської Русі від татаро-монгольської навали.

Студенти відвідали популярний всесезонний курорт у серці Карпат, Буковель. Покаталися на найвищому колесі огляду в Україні.

Джипінг – це  одна з найулюбленіших атракцій молоді, яка дозволяє побачити Карпати зовсім з іншого боку, відчути справжній драйв гірського бездоріжжя. Діти виїхали на «Полонину Стеришора» звідки  відкриваються чудові краєвиди з висоти 1100 м над рівнем моря. На території полонини розташована висока дев’ятиметрова гойдалка яку дуже полюбляють студенти.

Здобувачі освіти підкорили гору «Хом’як», одна з найпопулярніших гір Українських Карпат. Вона відноситься до гірського масиву Горгани, висота становить 1542м. Сама ж вершина гори Хом’як повністю вкрита камінням. Було по справжньому круто! Бачили все – сонце, сніг, град, дощ!

На завершення нашої мандрівки ми відвідали «Полонину Перці». Це одночасно і гуцульський парк розваг, і своєрідний музей карпатського колориту, і арт-об’єкт, та і просто чудове місце відпочинку. Виконаний цей етно-парк в стилі гуцульського села. Студенти взяли участь у гуцульських танцях, співали пісні та грали на музичних інструментах.

Ярмарка сувенірів у Яремче – обов’язкове для відвідання місце, якщо бажаєш привезти найкращі сувеніри із подорожі в Карпати. А коло ринку знаходиться відомий ресторан “Гуцульщина”, збудований без жодного цвяха і спадає водоспад “Пробій” у річку Прут, яким помилувалися на великому підвісному мості.

«Найкраще в житті — це люди, яких ми любимо, місця, де ми були, і спогади, які залишаються на цьому шляху».

Ми дякуємо ЗСУ за можливість жити повноцінним життям в умовах війни, подорожувати, мріяти…

Ірина ГРИНКЕВИЧ,
викладач зарубіжної літератури,
Тетяна КУПЧИШИНА,
викладач соціально-економічних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту