Експрес-курс «Опануй навички збору народного дрону FPV»

Експрес-курс «Опануй навички збору народного дрону FPV» Земельно-праве відділення, відділення програмування, будівельне відділення

У рамках тижня  землевпорядних дисциплін викладач фотограмметрії Олександр КУШНІРУК  та здобувачі освіти 41-З групи провели експрес-курс «Опануй навички збору народного дрону FPV» для студентів 21-З групи, 21-Д групи будівельного відділення та 31-ІП, 32-ІП груп відділення програмування.

Метою заходу було ознайомлення студентів із інженерним курсом «Народний FPV», який знаходиться на освітній платформі Prometheus та залучити здобувачів освіти до проходження даного курсу. Адже спікери заходу, а саме КУШНІРУК Олександр, БРЕЧКО Зоряна, КОВАЛЬ Ірина, ШИНКАР Олександр, ЧЕХАНАДСЬКИХ Денис, СТЕПАНЧУК Оксана, МАЛЬКО Роман та ЯКИМЧУК Дмитро, успішно освоїли Інженерний курс «Народний FPV» і отримали сертифікати.

Сьогодні дуже важливо набути уміння  збору  цивільного 7-дюймового FPV дрону, який у руках наших військових здатен: знищити техніку окупантів; зупинити ворожий наступ; і, головне, – врятувати життя захисників.

Доповідачі познайомили слухачів із важливими положеннями курсу:

– рами для дронів і їх збірка (Бречко З. і Коваль І.);

– техніка пайки (Степанчук О.);

– збірка дрона на рамі Apex HD 7 (Якимчук Д. і Малько Р.);

– налаштування програмного забезпечення для fpv-дрона (Шинкар О.);

– як навчитися літати на FPV дроні за допомогою комп’ютерних симуляторів (Чеханадських Д. і Хоміч М.);

– антени для FPV (Ворожбит С.).

Кушнірук О.М. під час свого виступу  акцентував увагу на  інструментах та матеріалах, які потрібні для  збирання FPV-дрона та вартості зібраного апарату – 18372 грн.

Отже, наша команда вірить, що студенти коледжу долучяться до вивчення Інженерного курсу «Народний FPV» і згодом зможуть створювати такі БПЛА для нищення ворога. Адже робототехніку потрібно розвивати й масштабувати, аби в майбутньому і вже зараз нас захищали від агресора саме роботи, а не люди.

Олександр КУШНІРУК,
викладач землевпорядних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту