Екскурсія 20.03.24

Екскурсія в управління містобудування та архітектури м. Рівне

У рамках тижня будівельних дисциплін 31-Д група разом з викладачем Медвідь М. М. відвідала управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Рівне, Казимира Любомирського (раніше Лермонтова), 6.

Ознайомили з роботою управління студентів нашого коледжу Андрій Шевчук, начальник відділу планування та урбаністики, та Олександр Воробюк, заступник керівника начальника управління містобудування та архітектури.

До основних завдань діяльності даної організації входять: забезпечення дотримання законодавства у сфері містобудування, архітектури та землекористування, державних стандартів, норм і правил забудови населених пунктів, затвердженої містобудівної документації та проектів, здійснення контролю за їх реалізацією. А також надання вихідних даних будівельного паспорта, різні сервісні послуги та багато іншого.

Корисною інформацією для дизайнерів було і те, що при розробці дизайну зовнішньої реклами, вона повинна бути узгодженою з управлінням. Також було задане запитання на скільки є зайнятість працівників управління, а також про можливість проходження технологічної практики.

Якщо вам необхідна інформація чи можна будуватися у одному з районів міста, тоді вам необхідно звернутися до управління містобудування та архітектури м. Рівне.

Дуже дякуємо за надану можливість відвідати управління пану Андрію та пану Олександру.

Михайло МЕДВІДЬ,
викладач будівельних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту