Екскурсія ТОВ Екобрук

Екскурсія на виробниче підприємство ТОВ «Екобрук»

В рамках Тижня будівельних дисциплін, здобувачам освіти 21-Д груп, викладачем Олександром ЮЩУКОМ, було проведено екскурсію в виробничу організацію ТОВ «Екобрук».

Всі види продукції марки «Екобрук» виготовляються  способом об’ємного вібропресування з використанням провідних європейських технологій на сучасному бетоноформувальному  обладнанні німецької фірми «KNAUER ENGINEERING GmbH». 

Особливості даної технології полягають у тому, що бетонна суміш, котра використовується для виготовлення тротуарних плит та стінових блоків характеризується наджорсткою (напівсухою) консистенцією. Така бетонна суміш містить невелику кількість води, що забезпечує при належному ущільненні високу міцність і довговічність цементного каменю.

Ущільнення здійснюється шляхом поєднання інтенсивної вібрації і тиску у формувальній установці. При цьому технологія вібропресування забезпечує ще й високу продуктивність, що дозволяє виконувати Ваші замовлення у найкоротші терміни.

Директор ТОВ «Екобрук» Борис Шнайдер розповів і продемонстрував здобувачам освіти про особливості роботи підприємства і про всі стадії виготовлення продукції з наджорсткого вібропресованого бетону.

Студенти дізнались, що для виготовлення тротуарної плитки і бетонних блоків використовується наступна сировина: 

  • бездомішковий портландцемент марки ПЦІ-500;
  • митий кварцовий пісок необхідної крупності;
  • гранітний щебінь декількох фракцій;
  • добавки-модифікатори і пігменти виробництва провідних закордонних фірм.

Всі компоненти перед використанням проходять процедуру перевірки якісних показників та необхідну підготовку (усереднення властивостей та просіювання на вібраційному грохоті).

При виготовленні тротуарних плит використовується бетонна суміш двох видів:

  • суміш для нижнього (конструкційного) шару, котра містить крупний заповнювач;
  • суміш для верхнього (декоративного) шару, де використовується дрібний щебінь (для підвищення стираності і шорсткості) та  дисперсні неорганічні пігменти (для надання необхідного кольору).

Під час екскурсії, здобувачі освіти отримали багато нової інформації щодо такого напрямку діяльності в сфері будівництва, як виробництво будівельних матеріалів.

Олександр ЮЩУК,
викладач будівельних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту