Екскурсія 22.03.24

Екскурсія на стадіон «АВАНГАРД»

Студенти будівельного відділенння в супроводі викладачів циклової комісії будівельних дисциплін 20 березня  2024 року відвідали рівненський стадіон «АВАНГАРД» – багатофункціональний стадіон, який використовується для проведення футбольних матчів і легкоатлетичних змагань, є ареною проведення домашніх матчів місцевого футбольного клубу «Верес». У 2019 році розпочалася реконструкція головного стадіону Рівненщини. Планувалося, що вже у квітні 2022 року «Верес» зможе прийняти донецький «Шахтар» на власному полі. Але через початок повномасштабного вторгнення рф на деякий час роботи були призупинені і відкриття арени довелося відкласти.

30 вересня 2022 року вперше за 5 років рівненський футбольний клуб «Верес» зіграв матч на стадіоні «Авангард».

В якості акустики для озвучування стадіону було становлено всепогодні коаксіальні рупорні системи MAG Audio FD-52 з максимальним звуковим тиском 141 дБ для поля, та інсталяційні коаксіальні акустичні системи AIR-82-IP для трибун і VIP-ложі у кількості 28 шт. Для підсилення використано MAG Audio AMP AO16000 та AMP AQ-8000. Щоб забезпечити безперебійну роботу та надійність під відкритим небом, акустика має рівень захисту IP55, всі металеві кріплення оцинковані.

Студенти отримали унікальну можливість пройти до роздягальні місцевого футбольного клубу «ВЕРЕС», а також віп-зони глядачів футбольних матчів.

Тарас САСОВСЬКИЙ,
завідувач навчально-виробничої практики

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту