Екскурсія до Рівненського регіонального центру державної установи «Інститут охорони ґрунтів України»

Екскурсія до Рівненського регіонального центру державної установи «Інститут охорони ґрунтів України»

31.05.2024 року відбулася екскурсія до Рівненського регіонального центру державної установи «Інститут охорони ґрунтів України». Учасниками події стали здобувачі освіти земельно-правового відділення спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» разом з викладачами землевпорядних дисциплін Русіною Н. Г. та Качановським О. І.

Провела екскурсію по підприємству Крупко Галина Дмитрівна, к.с-г.н., директор установи, яка розповіла відвідувачам про історію розвитку, етапи становлення та структуру підприємства. Галина Дмитрівна детально ознайомила студентів із лабораторіями філії, із роботами, які проводить організація, а саме із методикою проведення агрохімічного обстеження земель сільськогосподарського призначення, агрофізичного та агрохімічного аналізу ґрунту, визначення вмісту важких металів та інше.

Крупко Г. Д. у своїй розповіді підкреслила, що після проведення агрохімічного обстеження всі вихідні дані та результати хімічних аналізів заносяться в інформаційну базу якісного стану ґрунтів Рівненської області. Під час екскурсії студенти спілкувались із фахівцями та науковцями Інституту охорони ґрунтів України, спостерігали за проведенням лабораторних аналізів.

Також студенти дізналися багато цікавого про професію ґрунтознавця, важливість ґрунтових обстежень для проектів землеустрою, формування ринку земель, проведення земельних аукціонів та використання ГІС у видачі агрохімічного паспорту на земельну ділянку.

Неля РУСІНА,
голова циклової комісії землевпорядних дисциплін,
Олег КАЧАНОВСЬКИЙ,
викладач землевпорядних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту