Екскурсія до рекламно-виробничої компанії «Артлайт»

Екскурсія до рекламно-виробничої компанії «Артлайт»

04.04.2024 року студенти 31-М групи спеціальності 073 Менеджмент та 31-П групи спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, разом з викладачем дисципліни «Менеджмент» Черначук Оксаною Олександрівною, відвідали екскурсію до рекламно-виробничої компанії «Артлайт», яка була заснована в 2007 році сімейною парою Шершунів: Миколою та Ольгою та, на сьогодні, співпрацює з клієнтами в 15-ти країнах світу.

Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з особливостями роботи компанії від моменту звернення замовника і до поетапного процесу виготовлення замовлення. Першочергово нас познайомили з колективом компанії та їх посадовими обов’язками. Також дуже цікавою та інформативною була розповідь про систему управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM-система, скорочення від англ. Customer Relationship Management), тобто програмним забезпеченням компанії, призначеним для автоматизації взаємодії із замовниками (клієнтами).

Також студенти мали змогу побачити як працює виробничий підрозділ компанії, а саме роботу обладнання та кропітку власноручну роботу працівників зі створення зовнішньої реклами.

На завершення екскурсії, в конференц-залі компанії за горнятком чаю, студенти мали змогу особисто поспілкуватися з Миколою Шершуном. Це був надзвичайно цікавий діалог, в ході якого, ми мали змогу дізнатися про історію компанії, систему мотивації співробітників, проблеми, з якими зіткнулися з початком повномасштабної війни, та шляхи їх подолання. А також студенти отримали цінні настанови та поради для досягнення вершин в майбутньому.

Дарина ЗАГРЯДСЬКА,
студентка 31-М групи,
Оксана ЧЕРНАЧУК,
викладач економічних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту