Економічна кібернетика відкрий для себе інтелектуальний світ професійних можливостей

Економічна кібернетика: відкрий для себе інтелектуальний світ професійних можливостей

16 лютого 2024 р. студенти відділення програмування долучилися до  онлайн-заняття на тему: «Економічна кібернетика: відкрий для себе інтелектуальний світ професійних можливостей», що було проводене факультетом ІТ НУБіП України за спеціальностями 051 «Економіка»: Економічна кібернетика, Цифрова економіка.

Розпочався захід вітальним словом викладачки кафедри інформаційних систем і технологій НУБіП України, Саяпіної Таїсії Петрівни, у якому вона підкреслила важливість розвитку економічної кібернетики та надала додаткової мотивації для вивчення цієї захоплюючої галузі.

Володимир Харченко продемонстував презентацію у якій ілюстрував різноманітні властивості та можливості економічної кібернетики, роблячи акцент на їхньому потенціалі для оптимізації економічних процесів та розвитку економіки і суспільства в цілому.

Виступ Володимира Харченка на презентації був інформативним та переконливим, він зумів чітко та доступно роз’яснити учасникам всі переваги та перспективи, пов’язані з економічною кібернетикою.

В результаті  були зроблені висновки, що економічна кібернетика відкриває перед вами безліч можливостей для професійного росту та кар’єрного розвитку. Завдяки поєднанню знань з економіки та інформаційних технологій ви можете стати справжнім інноватором у своїй галузі та внести вагомий внесок у розвиток сучасного бізнесу та економіки загалом.

Анастасія СИСОНЮК,
староста 41-ІП групи

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту