Наукові пікніки 2024

Другі Наукові пікніки у Рівному

2 червня 2024 року представники Рівненського фахового коледжу НУБіП України, викладачі та студенти, взяли участь у вже традиційному молодіжному науково-просвітницькому заході, що організований управлінням у справах молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради та Комунальним закладом “Дитячо-юнацький Пластовий Центр міста Рівного” – Других Наукових пікніках.

Цей формат існує в Україні з 2013 року, він особливий тим, що експериментатори під час події представляють наочну й інтерактивну програму, яка діє безперервно протягом заходу та «простими словами пояснює складні речі» (безпечні експерименти, макети та зразки, головоломки, роботи, дрони, діючі моделі тощо), передбачає активне залучення глядачів (майстер-класи, ігри, конкурси, співучасть у дослідах тощо) та спрямована, зокрема, на дітей і молодь.

Наш коледж представив таку науково-популярну програму, наповнену цікавинками для глядачів:

– Майстер-класи управління квадрокоптером DJI Mavic 3 PRO та управляння FPV-дроном на інтерактивному симуляторі (керівник Олександр КУШНІРУК);

– Майстер клас «художня школа» та інтерактивний урок плетіння стрічкою техніками вишиванки (керівник Тетяна СОРОКА);

– Майстер клас виготовлення сувенірів з паперу технікою квілінгу (керівник Ольга ПЕТРОВА);

– Презентація напрацювань студентського наукового гуртка з робототехніки (керівник Василь КОТ);

– Демонстрація можливостей сучасного електронного тахеометра (керівник Сергій БУЛАКЕВИЧ).

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК мав можливість поспілкуватися з майбутніми вступниками та їх батьками – глядачами заходу та надати їх необхідну інформацію щодо особливостей ступу до коледжу в 2024 році.

На заході були присутні директор коледжу Василь ЦАРУК та заступник директора з навчальної роботи Людмила БАЛДИЧ, а також слід окремо відзначити вагомий внесок в підготовку та організацію майстер-класів Тараса САСОВСЬКОГО, Ірини ЧОРНОЇ, Миколи ДЕРМАНЧУКА, Оксани ЛЯХОВИЧ. Всі злагоджено працювали як єдина команда, та отримали дипломи учасників від організаторів заходу.

Під час проведення майстер-класів здійснювався збір донатів, які переказані воїнам ЗСУ, завдяки захисту яких і можливі такі заходи в наших тилових регіонах.

Вадим ЛЮЛЬЧИК,
методист коледжу

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту