Шановні землевпорядники! Вітаємо всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом!

Важко переоцінити внесок землевпорядників у забезпечення раціонального використання й охорону земельних ресурсів. В Україні ваша професія завжди користувалася повагою, тому що присвячена безцінному скарбові країни – її землі.

Земля – наше основне національне багатство, яке перебуває під особливою охороною держави. Це наша святиня, годувальниця, невичерпне джерело натхнення.

Сьогодні у цей важкий час для нашої держави фахівці галузі залишаються справжніми патріотами своєї землі. Реалії війни ставлять перед ними складні завдання,  що зумовлюють нові, інноваційні підходи до їх вирішення.

Тож, дякуємо за вашу працю. Бажаємо всім здоров’я та добробуту. Хай творча наснага та завзятість не залишають вас навіть у такий складний час. Нових вам звершень, творчого натхнення, життєвої енергії, високих досягнень і щедрих ужинків на професійній ниві! Та особливо Перемоги, яка принесе мир нашій Вітчизні.

Слава Україні!!!!

Неля РУСІНА,
голова циклової комісії землевпорядних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту