День відкритих дверей НУБІП України

День відкритих дверей НУБІП України

Традиційно, в рамках профорієнтаційної роботи, двері базового навчального закладу столиці були відкриті для здобувачів фахової передвищої освіти. Метою було орієнтувати випускників коледжів на вступ до одного з кращих закладів України.

Делегація Рівненського фахового коледжу НУБіП України теж доєдналася до участі. До неї увійшли студенти економічного, будівельного, земельно-правового відділення та програмування. Супроводжували викладачі Оксана Ляхович та Євгеній Масталярчук.

У гербовій залі корпусу №3 кожен відвідувач мав унікальну можливість ознайомитись з особливостями факультетів та навчально-наукових інститутів. На будь-які питання радо відповідали керівники підрозділів. А хто не встиг зробити це перед виступом ректора університету, адже оголошена повітряна тривога внесла свої корективи у регламент, мав нагоду зробити це після основної частини презентації Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Розпочав зустріч своїм виступом, що відбувся у актовій залі, Станіслав Ніколаєнко – ректор університету. Він розповів про 126-річну історію, сьогодення і перспективи розвитку, провідні місця в міжнародних і національних рейтингах, численних випускників (серед яких 114 народних депутатів, двоє – очолювали парламент за роки незалежності України, 24 – голосували за проголошення Незалежності України), внесок колективу у підтримку Збройних Сил України та студентів і викладачів, які зараз захищають державу у складі Сил оброни.

Зустріч продовжив відповідальний секретар приймальної комісії Олексій Соломка. Адже кожен вмотивований абітурієнт повинен володіти інформацією про особливості вступної кампанії та правила вступу. Було наголошено на тих нюансах, на які варто звернути увагу саме випускникам коледжів.

Завершував основний блок зустрічі очільник сенату Студентської організації Олександр Вертелецький. Він саме той, хто може розповісти майбутнім студентам про життя університету, так би мовити, з середини. Він описав роботу студентських творчих студій та гуртків, особливості навчання.

На цьому зустріч із столичним вузом, звичайно ж, не закінчилася. Кожен мав змогу відвідати навчальну базу того факультету або ННІ, котрий зацікавив найбільше. І навіть дощова погода не стала на заваді бажаючим просто оглянути територію університету і кампусу.

Дякуємо адміністрації університету за можливість відвідати один з кращих університетів столиці та України в цілому !

Оксана ЛЯХОВИЧ,
викладач юридичних дисциплін,
Євгеній МАСТАЛЯРЧУК,
викладач програмування та інформаційних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту