День відкритих дверей Школа 3

День відкритих дверей для випускників Рівненської гімназії №3

День відкритих дверей – це захід, у рамках якого учні випускних класів  мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в коледжі та зробити перший крок до своєї освіти в ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України». Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

Саме тому, 21 березня коледж радо зустрічав своїх майбутніх студентів. У ході Дня відкритих дверей учасники зустрічі мали можливість  дізнатися про відділення та спеціальності, за якими здійснюється підготовка в коледжі,  Правила прийому до коледжу від відповідального секретаря приймальної комісії. Протягом заходу гості були ознайомлені із матеріально-технічною базою, можливостями для всебічного розвитку студентів, організацією довкілля та студентського життя, умовами проживання у студентських гуртожитках, спортивними групами тощо.

По закінченню основної зустрічі майбутнім абітурієнтам були запропоновані чай та різні смаколики.

Сподіваємось, що Ви отримали вичерпну інформацію про вступ до нашого Коледжу та можливості, які отримує кожен наш студент для навчання, саморозвитку і дозвілля!

Тож, дякуємо всім, хто приєднався і до нових зустрічей!

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
методист

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту