День відкритих дверей для випускників Рівненської гімназії №24

День відкритих дверей для випускників Рівненської гімназії №24

Вибір професії – один з найвідповідальніших моментів у житті кожної молодої людини. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов життєвої повноцінності. Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя.

День відкритих дверей стає першим кроком для випускників шкіл, який краще орієнтує у правильному вибору професії, а також чудова нагода показати абітурієнтам можливості, досягнення та успіхи коледжу.

27 лютого наш коледж, з ініціативи Юрія КОНЯХІНА, викладача циклової комісії гуманітарних дисциплін, гостинно зустрічав майбутніх абітурієнтів, близько 50 учнів Рівненської гімназії №24. Весь колектив коледжу подбав про те, щоб гості максимально корисно провели свій час та ознайомилися з навчальним закладом, зі спеціальностями та умовами вступу.

День відкритих дверей для випускників Рівненської гімназії №24

На початку заходу директор коледжу, доктор економічних наук Василь ЦАРУК звернувся до гостей із вітальним словом, розповів про особливості та переваги навчання в фаховому коледжі та запросив майбутніх студентів на навчання до ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України».

День відкритих дверей для випускників Рівненської гімназії №24

Зустріч була організована у формі екскурсії, під час якої на кожній новій локації майбутні абітурієнти могли дізнатися щось нове про навчальний заклад, задати питання та отримати на них ґрунтовні відповіді, адже учнів гімназії увесь час супроводжували директор і заступники директора Людмила БАЛДИЧ і Олександр ТАЛІМОНЧУК.

День відкритих дверей для випускників Рівненської гімназії №24

Викладач історії Владислав КРОТЮК коротко ознайомив з історією навчального закладу в музеї Коледжу, а Людмила БУРЯЧИНСЬКА, завідувачка Бібліотечно-інформаційним центром, представила найцінніші його надбання.

Завідувачі відділень Ірина МАРТИНОВА,  Ірина ЯКИМЧУК, Сергій ШАЛАЙ і викладачі циклової комісії землевпорядних дисциплін Неля РУСІНА та Сергій БУЛАКЕВИЧ ознайомили із діяльністю своїх відділень.

Відповідальний секретар приймальної комісії Євгеній МАСТАЛЯРЧУК розповів про особливості вступної кампанії. Найвідповідальніший етап вступу для кожного випускника – це подання документів до навчального закладу. Приймальна комісія коледжу завжди готова допомогти та відповісти на всі запитання майбутніх студентів.

День відкритих дверей для випускників Рівненської гімназії №24

Гості були ознайомлені із матеріально-технічною базою, можливостями для всебічного розвитку студентів, організацією довкілля та студентського життя, умовами проживання у студентських гуртожитках, спортивними групами тощо.

По закінченню основної зустрічі майбутнім абітурієнтам були запропоновані чай та різні смаколики, а в повітрі тим часом ширяв дрон.

Загалом у всіх залишилось приємне враження. Ми були раді вітати захоплену молодь у стінах нашого навчального закладу та розповісти про все, що може запропонувати ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України».

Щиро дякуємо за інтерес до Рівненського фахового коледжу та чекаємо на вас у якості наших студентів!

Любов ПРОТАСЕВИЧ,
методист

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту