23 квітня професійне свято відзначають українські психологи. Професія психолога в сучасному світі надзвичайно затребувана, адже у стрімкому житті і щоденних викликах, великою цінністю стала можливість бути почутим. Так важливо відверто поспілкуватися, поділитися проблемами або ж радістю, відчути розуміння і підтримку та при цьому не остерігатися осуду.

Неможливо переоцінити роботу служби, так і сьогодні до Всеукраїнського дня психолога, згідно плану, практичний психолог коледжу Ірина Гарнага, за сприяння адміністрації коледжу провела семінар з елементами тренінгу «Психологія не для психологів» для студентів другого курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». Заняття відвідала заступниця директора з навчальної роботи Людмила Балдич та завідувачка  економічного відділення Ірина Мартинова. На початку семінару психолог розповіла студентам про предмет та історію психології, еволюцію та структуру психіки людини.

Здобувачі освіти з заохоченням та інтересом прийняли участь в занятті. Разом з психологом аналізували різноманітні життєві ситуації, шукали мотивацію на успіх, визначали типи темпераменту, віднаходили важливі відповіді та будували амбітні плани. Здорова атмосфера, творча енергія, комфортне середовище неодмінно сприятимуть успішному навчанню та здобуттю нових комунікаційних якостей.

Також з нагоди Всеукраїнського дня психолога Ірина Гарнага прийняла участь у онлайн-фестивалі психологічних практик для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти області із теми «Від стійкості – до відновлення».

Олександр ТАЛІМОНЧУК,
заступник директора з виховної роботи

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту