Відокремлений структурний підрозділ
«Рівненський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України»
Чому під час війни важливо читати: книга – засіб боротьби проти ракет та ворожого ІПСО. Читання та доступ до книг не лише забезпечують доступ до знань, але й сприяють розвитку критичного мислення, уяви та культури.
Читання може бути чудовим способом відпочити від повсякденних перипетій, допомагаючи нам заспокоїти розум та зняти стрес.
Щодня наша країна потерпає від ворожих обстрілів. Що робити у такій ситуації – не панікувати, вірити в ЗСУ, всіляко допомагати наближати нашу перемогу і… читати. Адже книга – є своєрідною зброєю у війні проти ворога. Тому – читайте!
З дитинства через книжки, літературні твори формується свідомість людини. Які наративи формуються – імперські або загальнолюдські, залежить від письменників та держави, яка толерує відповідну політику. Росіяни знають про це і тоннами завозять книжки до окупованих територій. Як бачимо, книга – це зброя зараз, під час війни. Тому варто читати українську книгу.
Шановні користувачі! Нагадємо Вам, що на сторінці БІЦ цього вебресурсу Ви можете знайти покликання на світові інформаційні ресурси вільного доступу, у тому числі художню літературу, твори українських та зарубіжних авторів за таким покликанням.
Знайти безкоштовні книги українською можна на таких вебресурсах:
Е-books directory – каталог електронних книг – покликання на вільно доступні книги.
e-Bookua. На сайті представлена велика колекція різноманітних книг. Серед них – твори Чака Паланіка, Ірен Роздобудько, Юрія Андруховича тощо.
JavaLibre. Тут можна безкоштовно завантажити обрану книгу у кількох форматах – jar, jad, txt, fb2, epub, doc. Можна знайти твори і сучасних авторів, і класиків.
Questia – одна з найбільших онлайнових бібліотек в світі. Містить книги і журнальні статті понад 300 видавництв з гуманітарних та соціальних наук: історія, філософія, економіка, політологія, англійська мова, література, антропологія, психологія та соціологія. Більше 5000 книг у відкритому доступі.
Безплатно скачати чи прочитати онлайн улюблені твори українською можна також за покликанням.
А в бібліотечно-інформаційному центрі здобувачі освіти та викладачі завжди, особливо під час літніх відпусток, можуть знайти хорошу книгу також і в традиційному паперовому форматі.
У повідомлення використані матеріали з сайту.
Людмила БУРЯЧИНСЬКА,
завідувачка БІЦ