Цей тиждень у нашому коледжі відзначається особливою подією – проведенням 9 квітня 2024 р. Благодійного Ярмарку з метою збору коштів для підтримки випускників-сиріт 2024 року Клеванської Спеціальної школи №1.

Благодійний Ярмарок став можливим завдяки спільним зусиллям студентів та всього коледжівського колективу, що докладають зусиль для допомоги тим, хто цього потребує.

Учасники Ярмарку мали унікальну можливість не лише придбати різноманітні вироби власного виготовлення, але й долучитися до благодійності та в нести свій вклад у долю дітей-сиріт.

На Ярмарку було представлено широкий асортимент смаколиків. Кожна покупка на Ярмарку – це можливість зробити добру справу та допомогти тим, кому це потрібно найбільше.

Важливим аспектом Благодійного Ярмарку є те, що всі зібрані кошти будуть направлені на підтримку випускників-сиріт 2024 року Клеванської Спеціальної школи №1, щоб забезпечити їм необхідне та створити кращі умови для їхнього довгоочікуваного випускного вечора. Зібрані кошти від Ярмарку будуть використані на придбання вишуканого одягу для випускників-сиріт, щоб вони могли відчути себе не обділеними, а особливими на довгоочікуваному святкуванні.

Дякуємо всім хто долучився до цієї благородної справи та взяв участь у Благодійному Ярмарку. Дякуємо за вашу доброту та щедрість. Разом ми зможемо зробити більше і допомогти тим, хто цього потребує.

Оксана КУДЕЛЯ,
викладач програмування та інформаційних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту