Читаючи Кобзаря

Біографічний калейдоскоп «Шляхами долі Тараса Шевченка» та мистецька акція «Читаючи Кобзаря»

У коледжі триває Шевченківський тиждень за назвою «МІЙ ШЕВЧЕНКО», який надає можливість студентам та викладачам знову зануритися у прекрасний, дивовижний, неповторний світ його поезії та відчути гордість за те, що українська земля – Батьківщина Тараса Григоровича Шевченка.

05 березня 2024 року було проведено біографічний калейдоскоп «Шляхами долі Тараса Шевченка» та мистецьку акцію «Читаючи Кобзаря» з метою підвищення інтересу до життя і творчості великого українського поета;  розвитку читання, привернення уваги до просвітницької діяльності викладачів циклової комісії гуманітарних дисциплін; створення умов для творчого розвитку і реалізації особистих креативних можливостей студентів та викладачів коледжу.

Мабуть, у кожного з нас є улюблений вірш Тараса Шевченка. Той, який майстерно втамовує повсякденний поспіх і наділяє хвилини незвіданою урочистістю і радісними передчуттями. Той, який закарбувався ще з безтурботних дитячих років, коли ми розповідали його біля вчительського столу і з нетерпінням очікували побачити в щоденнику гарну оцінку. Отож до мистецької акції долучився директор коледжу Царук В.Ю., доктор економічних наук. Читати вірші прийшли представники адміністрації коледжу (Балдич Л.В., заступник директора з навчальної роботи, Талімончук О.Г., заступник директора з виховної роботи, Люльчик В.О., завідувач методичного кабінету, Бурячинська Л.В., завідувач БІЦ, Гулюк С.І., завідувач земельно-правового відділення), студенти, викладачі та всі небайдужі до творчості Великого Кобзаря. Шевченкове слово звучало не тільки з книжок, але з екранів планшетів, мобільних телефонів, декламувалося з пам’яті. Адже кілька чуттєвих влучних рядків, ненавмисно почутих з чужих уст, здатні змінити наш світогляд і подарувати таку вкрай необхідну НАДІЮ

Тетяна КРИСТОПЧУК,
голова циклової комісії гуманітарних дисциплін
Мирослава СОРОКА,
викладач української мови

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту