Зустріч з менеджером АССА

АССА в кар’єрному зростанні бухгалтерів і фінансистів

03 квітня 2024 року здобувачі освіти спеціальностей 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент та викладачі економічних дисциплін ВСП «РФК НУБіП України» долучилися до зустрічі, яка відбулася у онлайн форматі із менеджером з розвитку бізнес відносин АССА Північної та Східної Європи Вікторією ВОЛОТОВСЬКОЮ.

Модератор онлайн зустрічі Андрій МУЗИЧЕНКО, завідувач кафедри статистики та економічного аналізу НУБіП України звернувся до аудиторії з вітальним словом та представив Вікторію ВОЛОТОВСЬКУ, яка виступила  з темою: «Роль АССА в кар’єрному зростанні бухгалтерів  і фінансистів».

Вікторія ВОЛОТОВСЬКА зазначила, що АССА є найбільша і найпоширеніша у світі міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації  для працівників у сфері бухгалтерії, аудиту, фінансів, менеджменту та завоювала міцну репутацію в професійних колах за роки свого існування.

Здобувачі освіти мали нагоду дізнатися про АССА (Association of Chartered Certified Accountants) та їх членів, країни та навчальні заклади, в яких визнаються сертифікати, навчальних партнерів та програм, акредитованих роботодавців, що є важливим  для планування успішної кар’єри в різних секторах бізнесу – державному чи приватному секторі, іноземній компанії.

Висловлюємо подяку за надану змістовну та корисну інформацію менеджеру з розвитку бізнес відносин АССА Північної та Східної Європи Вікторії ВОЛОТОВСЬКІЙ та викладацькому складу кафедри статистики та економічного аналізу НУБіП України за організацію та можливість долучитися до заходу.

Ірина ЧЕРНЕГА,
викладач економічних дисциплін

ПОШИРИТИ:
Перейти до вмісту