Відокремлений структурний підрозділ
«Рівненський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України»
Геодезія та землеустрій
Шановні стейкхолдери!
Запрошуємо до обговорення освітніх програм! Просимо ваші пропозиції та рекомендації надсилати на електронну скриньку коледжу rcnubip@nubip.edu.ua, вказавши тему листа «обговорення освітніх програм» або надати в письмовому вигляді особисто чи за адресою м. Рівне, вул. Коперніка, 44.
Дякуємо за співпрацю!
Вперше освітньо-професійна програма «Геодезія та землеустрій» ВСП «РФК НУБіП України» (ID в ЄДЕБО 34068), за якою було здійснено набір здобувачів вищої освіти ступеня «Бакалавр» була затверджена у 2018 році і успішно пройшла акредитацію в Національному агентстві із забезпечення якості освіти в червні 2020 року.
Програма створювалась в умовах відсутності стандарту освіти, термін навчання складав 2 роки на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст».
Впродовж 2018-2024 років у процесі реалізації освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» робоча група була і перебуває на постійному зв’язку з роботодавцями і іншими стейкхолдерами, основними з яких є начальник управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради Сергій Таргоній, директор проектно-виробничого приватного підприємства-фірми «Конвест-проект» Вадим Волкошовець, директор землевпорядного приватного підприємства «Рост» Рустам Маматов, представники органів студентського самоврядування коледжу, тощо. Відповідно, програма постійно зазнає оновлення та модернізації, з метою відповідності сучасним вимогам сфери геодезії та землеустрою і роботодавців.
2024
Таблиця пропозицій стейкхолдерів
Рецензії стейкхолдерів
Розширене засідання циклової комісії землевпорядних дисциплін з питань обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій»
3 та 4 квітня 2024 року проходило розширене засідання циклової комісії землевпорядних дисциплін з питань обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій». Перша половина проходила в очному форматі, друга – в дистанційному. До засідання долучились стейкхолдери Сергій ТАРГОНІЙ – Начальник управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради, Вадим ВОЛКОШОВЕЦЬ – начальник відділу геодезії проектно-виробничого приватного підприємства-фірми «Конвест-проект», Рустам МАМАТОВ – директор приватного землевпорядного підприємства «Рост», Надія ВАЩИШИНА – начальник відділу землевпорядних, землеоціночних робіт та підготовки планово-картографічної основи Рівненської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру», член робочої групи з оновлення та модернізації освітньої програми, Василь ЦАРУК – директор коледжу, Людмила БАЛДИЧ – заступник директора з навчальної роботи, Ангеліна СТЕФАНИШИН – староста групи 6-ЗБ, член робочої групи та всі бажаючі.
Особливо приємно, що до засідання долучились випускники минулих років Назар ГАНЖИЛОВСЬКИЙ, Ірина ДЕМЧУК, Марина МАРТИНЮК і Ольга ЮСЕНКО, сьогоднішні члени асоціації випускників коледжу, які окреслили основні відмінності від минулих освітньо-професійних програм. Водночас вони відзначили, що презентований навчальний план й ОПП суттєво еволюціонували, враховуючи зміни галузі геодезії та землеустрою, засвоєння потрібних навичок soft skills і попиту на ринку праці.
Студенти випускної групи Дарина ФЕДЬКЕВИЧ і Мар’яна НІКОЛАЙЧУК позитивно висловилися про зміст професійного спрямування освітніх компонентів у навчальному плані з ОПП «Геодезія та землеустрій» та практичним наповненням.
Під час обговорення слухали пропозиції випускників минулих років та випускників-бакалаврів щодо вдосконалення учбового процесу, проведення практики та змістовного наповнення ОП (освітньої програми).
Ірина ДЕМЧУК випускниця минулих років подала пропозицію додати до каталогу вибіркових компонент навчальні дисципліни «Основи управління цивільними дронами», «Тематичне картографування земель», «Геопросторовий аналіз», «Кадастр природних ресурсів». Вибір студентами даних дисциплін дозволить їм розширити свої знання та вміння із сучасних напрямів розвитку галузі та можливості у майбутньому працевлаштуванні.
Було детально проаналізовано відповідність компонент освітньої програми вимогам стандарту спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», сучасного землевпорядного виробництва, стан справ з виправленням зауважень та пропозицій експертної групи та галузевої експертної ради, що були надані під час минулої акредитаційної експертизи.
Також засідання розглянуло пропозиції до проєкту освітньо-професійної програми, що надійшли до коледжу та рецензії на ОПП, надані стейкхолдерами.
2023
Таблиця пропозицій стейкхолдерів
Рецензії стейкхолдерів
2022
Пропозицій не надходило
2021
Таблиця пропозицій стейкхолдерів
Рецензії стейкхолдерів